7 pazīmes, ka esi atradis dvēseles radinieku

edzive

Attiecības var būt grūtas, var būt arī mulsinošas. Vienalga – vai esi pirmajās vai desmitajās attiecībās, tas vienmēr būs sarežģīts jautājums – vai viņš/viņa ir mans dvēseles radinieks? Tu neradīsi atbildi pirmajā acumirklī, bet tu vari lūkoties pēc pazīmēm, kas ainu padarīs skaidrāku.

1. Tu nevari iedomāties dzīvi bez viņa

Iedomājoties dzīvi bez viņa, tā liktos kā elle. Viņš ir visa tava pasaule, laime, skumjas. Ja viņš izvēlētos doties uz elli, tu labprāt dotos līdzi (protams, ne tiešā nozīmē).

Ja tā ir, tad tas nozīmē, ka viņš noteikti ir tavs dvēseles radinieks, un tev nekad nevajadzētu viņu pazaudēt.

2. Tu viņa sāpes izjūti kā savējās

Nekas nevieno divus cilvēkus kā sāpes. Ja tu izjūti milzīgu empātiju, sapratīsi, ka esi atradis savu dvēseles radinieku. Jūs varat dalīties sāpēs un just līdzjūtību. Spēja dalīties emocijās ir nozīmīga pazīme.

Lasi arī: Ko darīt, ja Tev ir slikti, bet viņiem/viņam no tā ir labi

3.  Jūs pieņemat viens otra trūkumus

Kad divi cilvēki cenšas izmainīt viens otru, bieži attiecības izjūk. Dvēseles radinieki turpretī respektē viens otru augstākā līmenī. Tas balstās vienam otra pazīšanā, otra trūkumu pieņemšanā, un viņi necenšas viens otru audzināt. Ja tu zini, ka patiesi akceptē otra trūkumus, un tieši tāpat jūties pieņemts no partnera puses, tas liecina par īpašu dvēseļu radinieku saikni. 

4. Jūs viens otram dodat privāto telpu 

Esot visu laiku kopā un daloties ar visu savās dzīvēs, jūs neesat pazaudējuši savu individualitāti. Ļoti svarīgi ir dot privāto telpu vienam otram, un jūs to saprotat, nebaidoties, ka tas sabojās jūsu attiecības. Jūs ļaujat otram būt brīvam, nodarboties ar saviem hobijiem un satikt savus draugus.

5. Tu nekad neskaties uz citiem

Tu pat nedomā uzvesties īpašāk citu puišu vai meiteņu klātbūtnē vai flirtēt, ja esi saticis savu dvēseles radinieku. Ja tā, tad laiks saprast, ka tavas attiecības ir nopietnas un saudzējamas par visu cenu. Tu nekad nedomā, ka šīs attiecības ir kļūda, un neprāto, vai tev nevajadzētu labākas attiecības ar kādu citu.

6. Jūsu jūtu ķīmija ir nenoliedzama

Jūs izjūtat stipru saviļņojumu un tā saucamo dzirksteli, kad ieraugāt viens otru. Tas ir kaut kas iepriekš nebijis un pārsteidzošs. Jūs ļoti patīkat viens otram visās jomās, un šī sajūta nekad nepazūd.

7. Tu nekad iepriekš tā neesi juties.   

Tu apjaut, ka nekad iepriekš tā arī nebiji sapratis īstas mīlestības nozīmi, un tavs partneris ir tas, kas tev to atklāja. Tu pat nespēj to salīdzināt ar jebko citu, jo šīs jūtas šķiet pārpasaulīgas. Un tā ir viena no visbūtiskākajām pazīmēm, ka esi atradis īsto!

Jums varētu patikt