Kas patiesībā ir paģiras?

edzive

Ja alkohols caur kuņģi un zarnām nokļūst asinīs, tas iznīcina sarkanās asins šūnas. Ir novērots, ka šis process ir līdzīgs sniega bumbas efektam.

Kapilāru diametrs atsevišķās ķermeņa daļās, piemēram, smadzenēs un acs tīklenē, kļūst tik mazs, ka sarkanās asins šūnas jeb eritrocīti caur kapilāriem burtiski pa vienam “izspiežas”. Alkohola radīto procesu dēļ eritrocītu kustība caur asinsvadiem ir ļoti apgrūtināta, tāpēc pasliktinās asinsrite, kā arī smadzeņu asinsapgāde.

Saistībā ar to, ka smadzenes tiek nepietiekami apgādātas ar skābekli veidojas hipoksija jeb skābekļa bads, kas noved pie atsevišķu smadzeņu daļu atmiršanas. Tieši hipoksija cilvēki reizēm rada “atslēgšanās” efektu, kaut arī tā nebūt nav!

Toast the New Year With Vintage Shots of Ladies Drinking | New ...

Daudzi cilvēki, kas patērētā alkohola dēļ aizmiglo savu apziņu ir spējīgi uz agresīvu uzvedību, realitātes deformēšanu, viņi mēdz zaudēt morāli. Alkohola radītājā “sapnī”, kas ir ir skābekļa bads smadzenēm cilvēki ir spējīgi slepkavot, izvarot un sakropļot. Tas viss rodas, kad alkohols bojā smadzeņu apgabalus, kas ir atbildīgi par fizioloģiskām un garīgām funkcijām.

Lasi arī: Kas nogalina bērna pašvērtējumu

Mirušās smadzeņu šūnas, tāpat kā viss cits liekais organismā, aktīvi sadalās siltos apstākļos (pie 36,6 grādu ķermeņa temperatūras), saindējot visu organismu ar toksīniem. Organisms veido pašaizsardzību  – aktīvi vadot ūdeni pa šūnām.

Tieši ūdens rada galvassāpes. Mirušās smadzeņu šūnas tiek izvadītas ar urīnu. Patiesībā pēc katras “dzeršanas” cilvēks daļu savas smadzenes atstāj tualetē.

Jums varētu patikt